דלג על Banners
Banners
סטריפ דף הבית
דלג על חיפוש
חיפוש
דלג על Banners
Banners
מדייה 3
דלג על Banners
Banners

מדוע כדאי לך להיות מתווך

מדוע כדאי לך להיות מתווך (הגדל)

·         אתה איש אשכולות?

כדי להיות מתווך טוב עליך להיות מוצלח בלא מעט תחומים – שיווק ופרסום, מכירות, ניהול מו"מ ובאופן כללי, להיות אדם שנעים לשוחח איתו ולעשות עמו עסקים. לא לכולם יש תכונות אישיות שיכולות לעזור להם להשתלב בתחום התיווך, אבל אולי לך דווקא יש.

 

אם עבדת בעבר בתחום המכירות או שאתה מוצא שקל לך לשכנע אנשים, מאז ומתמיד התעניינת בשיווק ובכוח הפרסום, אתה מרגיש שאתה מסוגל לבטא את רצונותייך די טוב ולהעבירם לצד השני ומעולם לא הייתה לך בעיה ליצור קשרים עם אנשים ולגרום להם לחבב אותך, כנראה שיש לך את מה שצריך כדי להיות מתווך. כמובן שתיווך גם צריך ללמוד כדי להתמקצע, אבל הנתונים הכלליים שלך יפעלו לטובתך.

 

·         נהנה מאתגר?

מתווך טוב לא רק מסוגל לבצע את כל הדברים שהוזכרו לעיל, הוא גם נהנה מזה – הוא נהנה למצוא לקוחות ולהדריך אותם, נהנה לשווק את נכסיהם ולנהל מו"מ בצורה שתביא את שני הצדדים (ובעיקר את הצד שלו) לסיפוק מהתנאים שנקבעים ונהנה לסגור עסקאות.

 

תיווך הוא תחום מאתגר במיוחד בגלל שהוא כולל כל כך הרבה אלמנטים שונים, אבל בגלל זה הוא כל כך מעניין. העניין וההזדמנויות החדשות לרווחים שיקרו בדרכך לא יתנו לך רגע של מנוחה ושגרה – כל יום הוא הרפתקה! אם אתה אוהב הרפתקאות, לא מעוניין בימי עבודה זהים אחד לשני עד כדי שעמום ורוצה לשלוט בחייך ובהצלחה שלך, כדאי לך להיות מתווך.

 

·         אוהב לעבוד עם אנשים?

אחד הדברים המרכזיים שיכולים להצביע על עתידך בתיווך הוא האהבה שלך לעבוד עם אנשים. אתה לא צריך להיות אדם שמעיד על עצמו שכל סוגי האנשים מעניינים אותו באותה המידה, אבל בהחלט כזה שניזון מאינטראקציות חברתיות ומרגיש בנוח לשוחח, לייעץ ולהשפיע.

 

מתווך טוב מסוגל לגרום לאנשים סביבו להרגיש בנוח, לרצות להמשיך לדבר איתו וגורם להם ליצור קשר רגשי שמביא אותם או לשכור את שירותיו, או לרכוש ממנו, תלוי מהי מטרתו. אתה תלמד איך לחדד את הכישורים החברתיים שלך ולשדרג אותם, אבל אם בבסיס שלך אתה מרגיש שסביבת עבודה מנוכרת אינה בשבילך כי האנרגיות שאתה מקבל מאנשים אחרים מעוררות אותך, תיווך הנו בהחלט כיוון אידיאלי עבורך.

 

·         תחום הנדל"ן מעניין אותך?

תחום הנדל"ן הנו תחום מעניין שחווה שינויים יומיומיים, וגם אם אינך מבין בו מלכתחילה, תוכל ללמוד אותו בית ספר לנדל"ן וללמוד כיצד להתייחס לנדל"ן ולתיווך נדל"ן בפרט, תוכל ללמוד מה משפיע על השוק וכיצד ולדעת לזהות תנודות.

 

בקיצור – להתמקצע תמיד ניתן ללמוד ואפילו בצורה מעמיקה מאוד, גם ללא ידע קודם. אבל אתה צריך למצוא בו עניין ברמה שתגרום לך לרצות להתמיד ולהשקיע.

 

אתה מזהה את עצמך בנקודות שהוזכרו לעיל? אתה יכול להיות מתווך מעולה. 

מתעניין בהרשמה לקורס נדל"ן ? אל תחשוב פעמיים צור קשר עכשיו בנושא  בית ספר לנדל"ן
 

הדפסהוסף תגובה

בי"ס לנדל"ן כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד
עורך דין מסחרי | קורס תיווך | אולם אירועים בתל אביב | תיקון תריסים חשמליים - תריסי ניר | ריקוד חתן כלה