דלג על Banners
Banners
סטריפ דף הבית
דלג על חיפוש
חיפוש
דלג על Banners
Banners
מדייה 3
דלג על Banners
Banners

ביה"ס לתיווך נדל"ן עמדת הפתיחה הטובה ביותר להצלחה

ביה"ס לתיווך נדל"ן עמדת הפתיחה הטובה ביותר להצלחה (הגדל)

דימויו של מקצוע התיווך בארץ

 

בתחום תיווך המקרקעין בארץ ישנם לא מעט בעלי מקצוע והתחום סובל מדימוי נמוך בגלל שישנם רבים שלא נותנים שירות איכותי. ניתן להאשים בכך, בין השאר, את העובדה שאין צורך בלימוד מסודר לפני שניגשים לבחינה של משרד המשפטים. אילו היו כל המתווכים בארך נדרשים לקחת קורס מקיף בתוך ביה"ס לתיווך אשר מסביר להם בפרוטרוט את רזי תחום המקרקעין וענף הנדל"ן בארץ וממקד אותם לגבי תפקידם כמו גם מלמד אותם כיצד לבצע אותו בצורה הטובה ביותר, כנראה שתחושות הציבור לגבי מתווכחים היו שונות. מדובר באבסורד של ממש כאשר אדם מחליט לבצע הסבה מקצועית ולהפוך למתווך, נרשם לאחד משלושת מועדי הבחינה לקבלת רישיון תיווך ועד אז דוחס למוחו במהרה את החוקים השונים שמופיעים בבחינה (חוזים, הגנת הצרכן ומקרקעין), פותר מספר בחינות לדוגמא ועם קצת שכל והרבה מזל עובר את הבחינה ויוצא אל השוק. אותו אדם לא העמיק בידע שלו אך בכל זאת הוא הוסמך לתת שירות ללקוחות חסרי האונים שימצאו אותו וייכוו בגללו. בימים אלו, כאשר ישנן אופציות נוספות לביצוע רכישות/מכירות/השכרות ללא תיווך נדל"ן, אנשים כמו האיש הדמיוני הזה רק מרתיעים לקוחות מלבחור בתחום התיווך.

השקעה מניבה השקעה

אם אתה רוצה לקחת על עצמך את האתגר שבתיווך נדל"ן עליך ללמוד איך לעשות את זה נכון, איך להיות מתווך איכותי ויעיל שיתרום ללקוחותיו במקום לשבור את רוחם ולהבריח אותם לאפיקים אחרים. לשם כך קיים ביה"ס לתיווך, בו תוכל ללמוד איך להיות מתווך מוצלח, הן בזכות העמקה בחומר הלימוד לבחינה והן בגלל הכלים הנוספים שיספק לך ביה"ס ללימוד תיווך (דוגמת למידה כיצד לנהל מו"מ, כיצד לזהות אופציות נדל"ניות, כיצד לשווק נדל"ן ועוד). ברגע שתהיה באמתחתך תעודה שאישרה כי למדת בביה"ס לתיווך ועברת הכשרה מקיפה יותר מבחינת משרד המשפטים, אתה תראה כיצד לקוחות פוטנציאליים מתייחסים אליך אחרת. אתה כבר נחשב לאדם ששווה להשקיע בו כפי שהוא השקיע בלימוד והתמקצעות בתחומו. ולחלופין – אם לא תשקיע בהעמקה בתחומך, למה שתצפה שלקוחות ירצו להפקיד את נכסיהם הקיימים או הנכסים שהם מעוניינים לרכוש בידייך?

ביה"ס לתיווך כעמדת פתיחה מובילה

דבר נוסף הוא עמדת הפתיחה המובילה שתהיה לך לאחר שתלמד תיווך בביה"ס ייעודי לכך. כפי שכבר הוזכר, אתה תלמד הרבה יותר מאת הבסיס שיאפשר לך לעבור את בחינת רשם המתווכים במשרד המשפטים – אתה תלמד כיצד להיות מתווך טוב יותר בזכות הערך המוסף של ידע במכירות, מו"מ, שיווק ועוד וכן בזכות הליווי הצמוד של מרצים בעלי ניסיון בתחום שיוכלו להדריך אותך כדי לעזור לך להפוך ממתווך מתחיל וחסר ניסיון או ידע למתווך איכותי. בזכות ניצול מלוא הכלים שמגיש לך ביה"ס לתיווך תוכל לגבור על מתחרייך ולהתקדם לעבר הצלחה בתחום התיווך.

 

מתעניין בהרשמה לקורס נדל"ן ? אל תחשוב פעמיים צור קשר עכשיו בנושא  ביה"ס לתיווך
 

הדפסהוסף תגובה

בי"ס לנדל"ן כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד
עורך דין מסחרי | קורס תיווך | אולם אירועים בתל אביב | תיקון תריסים חשמליים - תריסי ניר | ריקוד חתן כלה