דלג על Banners
Banners
סטריפ דף הבית
דלג על חיפוש
חיפוש
דלג על Banners
Banners
מדייה 3
דלג על Banners
Banners

ביה"ס לתיווך – להתחיל לחשוב נדל"ן

ביה"ס לתיווך – להתחיל לחשוב נדל"ן (הגדל)

הכנה טובה היא יותר מבחינה על נייר

החלטת שברצונך להיות מתווך נדל"ן, יש לך הרבה ללמוד. אי אפשר לומר שללמוד לבחינת רשם המתווכחים במשרד המשפטים יכין אותך לעבודה בתחום המקיף של תיווך מקרקעין וזה לא בגלל שהבחינה אינה טובה אלא בגלל שבחינה על נייר היא בדיוק זה – על נייר, אתה צריך ידע פרקטי כדי להתחיל לרוץ בתחום התיווך ברגע שתקבל את רישיון התיווך שלך וזה מה שבי"ס ללימוד תיווך יאפשר לך.

 

ביה"ס לנדל"ן לחשוב נדל"ן

בביה"ס ללימוד תיווך תלמד לחשוב נדל"ן – תלמד איך השוק עובד ואיך אתה צריך לעבוד בתוכו כדי לצלוח את התחרותיות הרבה ששוררת בו. כשאתה מגיע לקורס שמלמד אותך בצורה מקיפה כיצד לחשוב נדל"ן – על המינוחים והכלים הרבים שאתה זקוק להם כדי להיות מתווך טוב, אתה מוכן הרבה יותר לדרישות הפרקטיות שיהיו ממך כשתתחיל לעסוק בתחום, וללא הידע המקיף שנלמד בביה"ס, יחד עם ההדרכה הצמודה וההסברים המפורטים של המרצים, כולם מתווכים מקצועיים ובעלי ניסיון, תמצא את עצמך במהרה, לומד תוך כדי עבודה ועושה טעויות שיעלו לך כסף. ביה"ס לנדל"ן ותיווך נותן לך את הכלים שדרכם תזכה לביטחון שיאפשר לך לומר שאתה יודע מה אתה עושה. אתה תהיה מתווך בראשך לפני שתוכל לעסוק בכך בפועל, בזכות סימולציות וליווי צמוד, והביטחון הזה בהיותך מתווך טוב, למרות שהנך רק מתחיל, יאפשר לך לפעול נכון ולדעת מה לחפש וכיצד לתפקד בתור מתווך לאחר הבחינה.

 

נטוורקינג וביה"ס לתיווך

לא רק זה, מי שרוצה להיות מתווך טוב בוחר בלימוד אינטנסיבי של התחום לפני כן, כך שבמהלך לימודי התיווך תפגוש עוד מתווכים עתידיים כמוך, ששואפים להשתלב בהצלחה בתעשייה. לכאורה מדובר במתחרים שלך ועליך לנסות להוביל עליהם, אך דווקא גישה אחרת תוביל להצלחה המשותפת שלכם – אם תיצור קשרים איכותיים עם חברייך לקורס, קשרים שללא ביה"ס לנדל"ן ולתיווך לא היו בהישג ידך, תוכל להתוות עבור עצמך את ההצלחה שלך. ברגע שבן כיתתך ייצג לקוח שמעוניין לרכוש דירה ולך יהיה לקוח שיהיה מעוניין למכור דירה, הקשר ביניכם יהיה מכריע בהגעה להסכמים מהר. מתווכים טובים מבינים את חשיבותם של קשרים ושיתופי פעולה עם מתווכים אחרים והמשימה של מציאת קשרים כאלו תהיה קשה יותר אם לא יהיה לך בסיס להיכרות איתם, בסיס כמו זה של ביה"ס לתיווך.

 

מתווך טוב הוא מתווך שלמד טוב

לסיכום, תיווך הנו מקצוע מאתגר ואם יש לך את האישיות המתאימה וקצת מזל, תוכל להצליח בו, אך העבודה תהיה קצת יותר פשוטה אם תרשם לביה"ס לנדל"ן ותיווך ותיתן לעצמך את הפוש ההתחלתי אל תוך העולם העשיר של נדל"ן. בביה"ס לנדל"ן תלמד מהטובים ביותר איך לפעול נכון ואיך להרגיש את התחום ותיצור קשרים יקרים מפז להמשך תפקודך בעולם התיווך.

 

מתעניין בהרשמה לקורס נדל"ן ? אל תחשוב פעמיים צור קשר עכשיו בנושא  ביה"ס לנדלן
 

הדפסהוסף תגובה

בי"ס לנדל"ן כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד
עורך דין מסחרי | קורס תיווך | אולם אירועים בתל אביב | תיקון תריסים חשמליים - תריסי ניר | ריקוד חתן כלה