דלג על Banners
Banners
סטריפ דף הבית
דלג על חיפוש
חיפוש
דלג על Banners
Banners
מדייה 3
דלג על Banners
Banners

מה תוכל/י ללמוד רק בביה"ס לתיווך?

מה תוכל/י ללמוד רק בביה"ס לתיווך? (הגדל)

ידע מעמיק

ביה"ס לתיווך עם דגש על לימוד נדל"ן מקנה לך ידע מעמיק בכל התחומים שנוגעים לתיווך מקרקעין, בניהם לימוד דיני חוזים, הגנת הצרכן וחוק מקרקעין, כדי תוכל/י לגשת לבחינת רשם המתווכחים של המשרד למשפטים כשאת/ה מוכן/ה ומסוגלת לא רק לעבור את הבחינה, אלא גם לספק שירותי תיווך איכותיים ללקוחות העתידיים שלך. את כל הדברים הללו כמובן שתוכל/י ללמוד גם בעצמך, בעזרת חומר לבחינה שיסופק לך על ידי משרד המשפטים, אך ההבנה המעמיקה שמגיעים אליה רק לאחר שמרצה מנוסה מפשט את חומר הלימוד בשפה ברורה, בעזרת דוגמאות מהפרקטיקה ניתן למצוא רק בקורסים ייעודיים בבי"ס ללימוד רזי התיווך.

 

מו"מ

הכלי המשמעותי ביותר שיהיה באמתחתך כשתתחיל/י לעסוק בתיווך בפועל הוא היכולת לנהל משא ומתן ביעילות. חלקנו לומדים מניסיון חיינו כיצד להתמקח בצורה טובה, אבל שום דבר לא יכין אותך טוב יותר לעולם המיקוח המקצועי של תיווך, מאשר ביה"ס לתיווך. במהלך הלימודים תבין/י כיצד לגשת למשא ומתן ואיך לבנות את טיעונייך בצורה שתגרום לצד השני להתפשר במהרה ולבא לקראתך. תדע/י מתי כדאי לך לוותר כדי לא לאבד לקוח או מכירה פוטנציאלית ומתי דווקא כן כדאי לדבוק בעמדתך הראשונית ותוכלי להתנסות בפועל ביישום מו"מ בסימולציות שיתקיימו במהלך תקופת הלימודים. לבד לעולם לא תוכל/י לשייף את כישורי ניהול המשא ומתן שלך ולהגיע לרמה גבוהה כמו זו שתגיע/י אליה בזכות ביה"ס לתיווך ובלעדי הידע בניהול מו"מ, לא תוכל/י למקסם את הצלחתך בתחום התיווך, היות שהוא מושתת על יכולות ניהול מו"מ.

 

מכירות

מתווך טוב הנו איש מכירות טוב ואם אין לך את היכולת לסגור מכירה, לא תצליח/י כמתווך/ת. מתווך/ת צריך/ה לדעת איך למשוך אליו/אליה לקוחות ו"למכור" להם את שירותיה, וכן עליו/עליה לדעת כיצד למכור/לקנות נכס ביעילות דרך שכנוע הצד השני "לקנות" את הדרישות של הלקוח. ככל שתהיה/י יותר ממוקצע/ת כמוכרת, כך האפשרות שלך להצליח בתחום רק תגדל. ביה"ס ללימוד מקצוע התיווך מאפשר לך לרכוש ידע מהותי ברזי המכירה והשכנוע וניסיון ביישום הידע הזה בזכות סימולציות כמו גם בזכות הדרכה אישית על ידי המרצים, שיוכלו לתרום לך מהידע שלהם.

 

שיווק

בדומה למכירות, גם שיווק הנו ענף בפני עצמו, אשר מתווך טוב חייב להבין בו כדי להצליח בעיסוקיו. לא פעם יבואו אליך לקוחות שירצו למכור/להשכיר נכס ואת/ה תידרשי להשתמש בידע שצברת כדי לשווק נכונה את נכסיהם לקהלי היעד המתאימים. ושוב, בדומה למכירות וכן ניהול מו"מ אין לך דרך לצבור ידע כזה בטרם את/ה מתחיל/ה לעבוד כמתווך/ת אלא דרך קורס תיווך בביה"ס ללימוד תיווך נדל"ן.

 

רק בביה"ס לתיווך תוכלי להתמקצע בתחומים אלו, כי לבד פשוט אי אפשר להגיע לרמת הבנה מעמיקה שלהם, ואת/ה צריך/ה לדעת את כולם טוב כדי להצליח.

 

מתעניין בהרשמה לקורס נדל"ן ? אל תחשוב פעמיים צור קשר עכשיו בנושא  ביה"ס לתיווך 
 

הדפסהוסף תגובה

בי"ס לנדל"ן כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד
עורך דין מסחרי | קורס תיווך | אולם אירועים בתל אביב | תיקון תריסים חשמליים - תריסי ניר | ריקוד חתן כלה