דלג על Banners
Banners
סטריפ דף הבית
דלג על חיפוש
חיפוש
דלג על Banners
Banners
מדייה 3
דלג על Banners
Banners

למי כדאי ללמוד בביה"ס לתיווך?

למי כדאי ללמוד בביה"ס לתיווך? (הגדל)

האם אתה יכול להיות מתווך טוב? זה בהחלט אפשרי - תבחן את עצמך ותבדוק אם ארבע התכונות הבאות מאפיינות אותך:

חברותיות וחברתיות

מתווך טוב הוא אדם שניזון מאינטראקציה חברתית, יודע להקשיב כשצריך ולהתאים את עצמו לאדם שמולו כדי לכבוש אותו. מדובר באדם בעל כריזמה, אדם חברותי ונעים שאנשים רוצים להיות לידו. רק מתווך שהנו חברותי וחברתי יגרום ללקוחות שלו להרגיש תחושת מחויבות כלפיו ורצון להמשיך דווקא איתו. אם אתה רוצה להיות מתווך טוב, עליך לסגל לעצמך יכולות חברתיות גבוהות והתנהגות פתוחה.

 

בעלי נטייה טבעית למכירה ושיווק

אם כבר מגיל צעיר התבלטת ביכולת שלך לשכנע אנשים בצדקת דברייך, להתפשר ולבא לקראתך או לרכוש מוצר כזה או אחר רק בגלל שאתה אמרת, כנראה שאתה איש מכירות מלידה. כדי להיות מתווך טוב עליך להיות תחילה איש מכירות טוב מפני שרק בזכות יכולת זאת תוכל לסגור עסקאות ולמכור/לרכוש בתים ודירות עבור לקוחותיך. לדעת איך לשווק לאנשים נכון את הדבר שעומד לנגד עיניהם, לדבר אליהם בשפתם ולמכור להם רעיון, חלום בעל משמעות רגשית עבורם ולגרום להם לחוש שלא מדובר בסתם דירה אלא בבית שלהם - זה מה שיהפוך אותך למתווך מצליח במיוחד.

 

אוהבי אתגרים

לאהוב אתגרים יכול להתבטא ביציאה לטיולים מתישים בימי שבת, ויכול להתבטא בפרויקטים קטנים שאתה לקוח על עצמך מדי פעם, רק כדי לראות אם אתה מסוגל וזה מתרגם בצורה מושלמת לתחום התיווך. כל דבר שנוגע לתיווך הוא אתגר – האתגר שבלמצוא לקוחות שמעוניינים לרכוש/למכור דרכך נכס, האתגר שבלמצוא עבורם נכס הולם או למצוא קונים איכותיים לנכס שלהם והמכירה/הרכישה עצמה. בכל הנקודות הללו ניתן ליפול ועסקת התיווך לא תצא לפועל, דבר שיתבטא בכך שאתה לא תרוויח. רבים יכול להילחץ מסביבת עבודה כל כך לא בטוחה, אך אוהבי אתגרים, יראו בכל אחת מהמהמורות האפשריות בדרך הזדמנות להתעלות על עצמם ולהצליח. הכול תלוי באמונה שלך בעצמך ובאהבה שלך לאתגרים.

 

נהנים מסביבת עבודה דינמית ולא קבועה

עבודה משרדית משעממת אותך? אתה אוהב להרגיש חופשי? הבעלים של עצמך? כך בדיוק עובד מתווך. מתווך אומנם לרוב עובד במשרד תיווך ועליו לענות לבוס, אך מרבית זמנו הוא מבלה בלי פיקוח צמוד – כשהוא דואג לעשות הכול כדי למצוא לקוחות ולהרוויח את העמלה שהם משלמים לו דרך מכירות/רכישות איכותיות עבורם. אתה תמצא את עצמך עובד עם אנשים שונים באופן יומיומי, נהנה מבתים פתוחים ושאר סיבות לצאת לפגישות וחיפושים מחוץ למשרד וכן תמצא את עצמך בונה אסטרטגיה שיווקית כדי למכור ביעילות את הנכס שניתן לך (במקרה של רכישה). להיות מתווך הנה עבודה שדורשת התמקצעות במגוון תחומים ובזכות העובדה שבכל רגע אתה יכול לעסוק בתחום אחר שלה, אתה לעולם לא יכול להשתעמם.

 

מתעניין בהרשמה לקורס נדל"ן ? אל תחשוב פעמיים צור קשר עכשיו בנושא  ביה"ס לתיווך
 

הדפסהוסף תגובה

בי"ס לנדל"ן כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד
עורך דין מסחרי | קורס תיווך | אולם אירועים בתל אביב | תיקון תריסים חשמליים - תריסי ניר | ריקוד חתן כלה