דלג על Banners
Banners
סטריפ דף הבית
דלג על חיפוש
חיפוש
דלג על Banners
Banners
מדייה 3
דלג על Banners
Banners

קורס תיווך- למה כדאי ללמוד בביה"ס לתיווך?

קורס תיווך- למה כדאי ללמוד בביה"ס לתיווך? (הגדל)

מהו מתווך

כל אזרח ישראלי, או בעל אישור לעבוד בישראל, אשר לא הורשע בחמש שנים האחרונות בעבירה שיש עמה קלון או השתחרר ממאסר רשאי לגשת לבחינת רשם המתווכים במשרד המשפטים ולקבל רישיון תיווך. תפקידו של מתווך הוא לקשר בין רוכש לקונה או משכיר לשוכר בתחום הנדל"ן כשהידע שצבר מלימודי תחום המקרקעין והנדל"ן מאפשר לו לתרום רבות לאיכות המכירה/הרכישה/ההשכרה מבחינת השגת מחיר טוב, במהירות ובנוחות עבור לקוחותיו.

 למה צריך ללמוד קורס תיווך בביה"ס לתיווך?

לאחד משלושת מועדי הבחינות לקבלת רישיון תיווך ניתן לגשת גם ללא קורס תיווך מקדים או הכנה מקצועית - ניתן לקבל את החומר הרלוונטי לבחינה מרשם המתווכחים במשרד המשפטים ולעבור עליו לבד, בזמנך הפנוי, דבר שבהחלט קורץ לרבים. אך הבעיה עם זה היא שהחוקים הרבים והתיקונים להם בתחומים השונים בהם צריך מתווך להבין, מסובכים למי שאין לו רקע של לימוד בנושא (ז"א – אם לא למדת משפטים, יהיה לך מאוד קשה ללמוד לבד ולהתמקצע ללא עזרה במינוחים ובדרישות הידע שיהיו ממך כמתווך) ולשם כך מתקיימים קורסים שונים וביה"ס מיוחד ללימוד מקצוע התיווך.

כאמור, אומנם לא מדובר בחובה, אבל בזכות מרצים בעלי ניסיון, אשר מסוגלים להבהיר את המושגים השונים ולהקל עבורך את הלמידה לשם השגת רישיון תיווך במהרה, עם ביטחון שהידע שצברת בקורס תיווך מספק כדי לייצג לקוחות ולייעל את תהליך המכירה/רכישה/השכרה שלהם, תוכל להצליח במבחן ולהבין הכי טוב את התחום אותו אתה מעוניין להפוך למקצוע. ישנם לא מעט מתווכים בישראל של היום, התחרות גדולה והדרך הטובה ביותר לתת ללקוחות הפוטנציאליים שלך ערך מוסף הוא להיות הכי טוב ועד כמה שאתה בטוח ביכולת הלמידה העצמית שלך, עזרתם של מרצים שהם מתווכים מקצועיים ובעלי ניסיון, רק יתרום ליכולת שלך להתחרות בשוק התיווך בהצלחה. כדי שלקוחות יבחרו דווקא בך בתור המתווך שלהם, עליהם להרגיש בטוחים כי הם נתונים בידיים טובות ואם תהיה לך תעודת סיום של קורס תיווך בביה"ס לתיווך זה רק יכול לרומם את מעמדך בעיניהם (שלא לדבר על הידע הרב שתצבור בזכות זה, אליו לא היית יכול להיחשף בלימוד עצמי).

אם כן, למידת קורס תיווך בביה"ס לתיווך מכין אותך לקראת התמודדות עם שוק הנדל"ן הרווי, ביעילות, נותן לך את הכלים, הידע וההבנה של התהליכים שעוברים על השוק כדי שתוכל לעבור את המבחן בהצלחה ולזכות ברישיון, ונותן לך גם הרבה מעבר. אם היית בוחר ללמוד לבד, ללא ביה"ס לתיווך, לא בטוח שהיית יכול להיחשף לכל הנושאים האחרים, שקשורים עקיפין להצלחה בתחום זה, דבר שהיה מותיר אותך בעמדת נחיתות לעומת מתחריך – מתווכים שכן למדו בביה"ס לתיווך בטרם נבחנו. כמו שלא היית חושב לגשת לפסיכומטרי ללא קורס, כך עליך להתייחס לקריירה העתידית שלך, היא מתבססת על המבחן הזה ועל הידע שתצבור עד אליו.

 

מתעניין בהרשמה לקורס נדל"ן ? אל תחשוב פעמיים צור קשר עכשיו  בנושא  קורס תיווך 
 

הדפסהוסף תגובהלחצו לפרטים אודות קורס הכנה

בי"ס לנדל"ן כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד
עורך דין מסחרי | קורס תיווך | אולם אירועים בתל אביב | תיקון תריסים חשמליים - תריסי ניר | ריקוד חתן כלה