דלג על Banners
Banners
סטריפ דף הבית
דלג על חיפוש
חיפוש
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners

בלעדי! - 5 ההטבות שלנו

ב - אנחנו לא רק דואגים לך בתקופת הלימודים אלא מאמינים שזה חשוב ואף הכרחי לעזור לך בהתחלת דרכך, לכן ריכזנו מספר הטבות יחודיות אשר יהוו לך נקודת זינוק התחלתית ומשמעותית בתחילת דרכך:

1. פרסום חינם באינדקס מתווך
חבילת פרסום חינם לשנה באינדקס מתווכים, אינדקס גדול ומקיף בתחום התיווך והנדל"ן. חשיפה באינדקס תיתרום רבות לתדמיתכם, לפרסומכם ולשיווק מוצרכם. שווי חבילה זו הוא מאות שקלים אותם תקבלו מאיתנו ללא כל עלות!
2. תוכנה מובילה להפקת חשבונית/קבלות חינם!
כל תלמיד יקבל מאיתנו תוכנה להפקת חשבוניות/קבלות מהמובילות בשוק למשך שנה כולל הדרכה ותמיכה ללא תשלום! תוכנה זו תחסוך לכם עלויות בהפקת חשבוניות דפוס, תגרום לכם להראות מקצועיים יותר וכמבון תעזור לכם לנהל את עסקכם בצורה יעילה יותר.
3. 1,500 ש"ח מתנה לבניית אתר אינטרנט מקצועי
כולם יודעים היום שאתר אינטרנט היינו כלי העבודה העיקרי של כל תחום, ואתר אינטרנט איכותי ייצוגי והכי חשוב שעובד בגוגל עולה לא מעט כסף, לכן אנו ב Jump-start ניתן 1,500 ש"ח לבניית אתר אינטרנט איכותי ומקצועי מבית גלובלו בניית אתרים שיווקים.
4. מפגש עם מאמן עיסקי חינם
אנו נדאג לכם לא רק בקורס אלה גם אחריו, כאשר מתחילים תחום חדש לא תמיד יודעים כיצד להתחיל ויותר חשוב מהיכן להתחיל? לכן אנחנו נותנים לכם במתנה מפגש אישי עם יועץ שיווקי (קוצ'ר) אשר ייתן לכם הכוונה וטיפים נקודתיים כיצד עליכם לגשת לכל נושא הנדל"ן. אם זה בתור מתווך, יזם או כעבודה צדדית נוספת.
5. עד 6 תשלומים ללא ריבית
על מנת להקל עליכם בהוצאה הראשונית בעלות הקורס, לנוחיותכם ניתן לשלם בעד 6 תשלומים ללא ריבית במקום 3 כנהוג.
עבור לתוכן העמוד
עורך דין מסחרי | קורס תיווך | אולם אירועים בתל אביב | תיקון תריסים חשמליים - תריסי ניר | ריקוד חתן כלה