דלג על Banners
Banners
סטריפ דף הבית
דלג על חיפוש
חיפוש
דלג על Banners
Banners
מדייה 3
דלג על Banners
Banners

נדל"ן - כתבות ומאמרים

קורס תיווך

יתרונות עבודה כמתווך לסטודנטים

כסטודנט, ללמוד חומר ולעבור בחינות הנם עניין שבשגרה. אתה יודע איך עושים את זה ואתה כבר מבין אילו שיטות למידה עובדות עבורך ולכן זה הזמן האידיאלי שלך ליישם אותן לא רק בלימודים לתואר או לתעודה, אלא גם ברכישת מקצוע שיוכל לשמש אותך לתקופת הלימודים ואף להרבה אחריה אם תבחר בכך.
מדוע כדאי לך להיות מתווך

מדוע כדאי לך להיות מתווך

אתה איש אשכולות?
כדי להיות מתווך טוב עליך להיות מוצלח בלא מעט תחומים – שיווק ופרסום, מכירות, ניהול מו"מ ובאופן כללי, להיות אדם שנעים לשוחח איתו ולעשות עמו עסקים. לא לכולם יש תכונות אישיות שיכולות לעזור להם להשתלב בתחום התיווך, אבל אולי לך דווקא יש.
ביה"ס לתיווך נדל"ן עמדת הפתיחה הטובה ביותר להצלחה

ביה"ס לתיווך נדל"ן עמדת הפתיחה הטובה ביותר להצלחה

בתחום תיווך המקרקעין בארץ ישנם לא מעט בעלי מקצוע והתחום סובל מדימוי נמוך בגלל שישנם רבם שלא נותנים שירות איכותי. ניתן להאשים בכך, בין השאר, את העובדה שאין צורך בלימוד מסודר לפני שניגשים לבחינה של משרד המשפטים.
ביה"ס לתיווך – להתחיל לחשוב נדל"ן

ביה"ס לתיווך – להתחיל לחשוב נדל"ן

החלטת שברצונך להיות מתווך נדל"ן, יש לך הרבה ללמוד. אי אפשר לומר שללמוד לבחינת רשם המתווכחים במשרד המשפטים יכין אותך לעבודה בתחום המקיף של תיווך מקרקעין וזה לא בגלל שהבחינה אינה טובה אלא בגלל שבחינה על נייר היא בדיוק זה – על נייר, אתה צריך ידע פרקטי כדי להתחיל לרוץ בתחום התיווך ברגע שתקבל את רישיון התיווך שלך וזה מה שביה"ס ללימוד תיווך יאפשר לך.
מה תוכל/י ללמוד רק בביה"ס לתיווך?

מה תוכל/י ללמוד רק בביה"ס לתיווך?

ביה"ס ללימוד נדל"ן מקנה לך ידע מעמיק בכל התחומים שנוגעים לתיווך מקרקעין, בניהם לימוד דיני חוזים, הגנת הצרכן וחוק מקרקעין, כדי תוכל/י לגשת לבחינת רשם המתווכחים של המשרד למשפטים כשאת/ה מוכן/ה ומסוגלת לא רק לעבור את הבחינה, אלא גם לספק שירותי תיווך איכותיים ללקוחות העתידיים שלך.
למי כדאי ללמוד בביה"ס לתיווך?

למי כדאי ללמוד בביה"ס לתיווך?

האם אתה יכול להיות מתווך טוב? זה בהחלט אפשרי - תבחן את עצמך ותבדוק אם ארבע התכונות הבאות מאפיינות אותך.
קורס תיווך- למה כדאי ללמוד בביה"ס לתיווך?

קורס תיווך- למה כדאי ללמוד בביה"ס לתיווך?

מהו מתווך ? כל אזרח ישראלי, או בעל אישור לעבוד בישראל, אשר לא הורשע בחמש שנים האחרונות בעבירה שיש עמה קלון או השתחרר ממאסר רשאי לגשת לבחינת רשם המתווכים במשרד המשפטים ולקבל רישיון תיווך. תפקידו של מתווך הוא לקשר בין רוכש לקונה או משכיר לשוכר בתחום הנדל"ן כשהידע שצבר מלימודי תחום המקרקעין והנדל"ן מאפשר לו לתרום רבות לאיכות המכירה/הרכישה/ההשכרה מבחינת השגת מחיר טוב, במהירות ובנוחות עבור לקוחותיו.
עבור לתוכן העמוד
עורך דין מסחרי | קורס תיווך | אולם אירועים בתל אביב | תיקון תריסים חשמליים - תריסי ניר | ריקוד חתן כלה